Dlaczego Nationale-Nederlanden DFE?

 

 

Dobre wyniki

Dobre wyniki

Zajęliśmy 1 miejsce w rankingu Rzeczpospolitej w kategoriach "Najlepsze IKE w DFE" i "Najlepsze IKZE w DFE"*.

Stopa zwrotu Nationale-Nederlanden DFE w okresie 3 ostatnich lat (na koniec października 2016 r) wyniosła 26,2% i była wyższa o 17,7% od średniej stopy zwrotu wszystkich pozostałych DFE w tym okresie**.

Efektywna inwestycja

Efektywna inwestycja

Elastyczna polityka inwestycyjna Nationale-Nederlanden DFE, umożliwia dopasowywanie portfela do prognoz koniunktury rynkowej i wykorzystywanie okazji inwestycyjnych

100% składki inwestowane

100% składki inwestowane

Od drugiej wpłaty inwestowane jest 100% wpłaty

Dostęp on-line

Dostęp on-line

Pełny i dogodny dostęp do informacji o aktualnej wysokości zgromadzonych środków na rachunku i historii operacji przez Internet

 

Otwórz konto w 5 minut

 

* Ranking IKE opublikowany 10.11.2016, ranking IKZE opublikowany 17.11.2016.

** Żródło: www.analizy.pl. Średnia stopa zwrotu pozostałych DFE wyniosła 8,52%. W przypadku dostępności kilku kategorii jednostek rozrachunkowych przyjęto wyniki dla najdłużej oferowanej kategorii jednostek.

Doświadczeni specjaliści z Nationale-Nederlanden DFE dokładają wszelkich starań, aby jak najefektywniej inwestować powierzony nam kapitał. Należy jednak pamiętać, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem, a historyczna stopa zwrotu Nationale-Nederlanden DFE osiągnięta w przeszłości nie stanowi gwarancji powtórzenia jej w przyszłości. Czynniki ryzyka inwestycyjnego opisane są w prospekcie informacyjnym Nationale-Nederlanden DFE dostępnym na stronie www.nnIKZE.pl w zakładce Aktualności.

 

 

Skontaktuj się z nami

Nationale-Nederlanden DFE
ul. Topiel 12
00-342 Warszawa

22 338 91 88
pn.-pt. 9-18